m

Kim jesteśmy

Firma TechMad, założona z pasją do innowacji i doskonałości technicznej, znacząco wpływa na rynek wydobywczy, będąc dostawcą specjalistycznych maszyn i urządzeń. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy technicznej, TechMad realizuje także szeroko rozumiane modernizacje istniejących maszyn i urządzeń, adaptując je do bieżących wymogów optymalizacji procesowej. Te działania mają na celu nie tylko zwiększenie efektywności i trwałości maszyn, ale także redukcję kosztów ich eksploatacji.

Zakład remontowo-produkcyjny

Od 2019 roku firma mieści się w Piekarach Śląskich przy ulicy Czołgistów 2. Hale o łącznej powierzchni ponad 2000 m2 wyposażone w urządzenia transportu bliskiego pozwalają na realizację kompleksowych modernizacji, napraw oraz remontów szerokiego zakresu podzespołów maszyn i urządzeń.

Lokalizacja zakładu w pobliżu autostrady A1 umożliwia dogodny dojazd dla transportu ciężkiego – węzeł Piekary Śląskie to tylko 1,5 km.

Dodatkowym atutem jest połączenie drogami ekspresowymi oraz autostradami z lotniskami w Katowicach oraz Krakowie. Kraków – Balice ( 60 min ) Katowice – Pyrzowice ( 20 min )


Dane kontaktowe

Zakład Remontowo – Produkcyjny
ul. Czołgistów 2
41 – 940 Piekary Śląskie

e-mail: biuro@techmad.pl
tel: + 48 795 018 999
tel: + 48 795 020 999

m